Etik Kurallarımız

Bir lojistik şirketinin kökenleri neden benim için önemli?

Bir lojistik sağlayıcısının kökeni ve deneyimi, çözümlerinin kalitesinde ve çalışanlarının işinizde gösterdiği anlayış düzeyinde derin bir fark yaratacaktır. Çoğu 3PL, bir işlemsel taşımacılık lojistiği geçmişinden gelir. Hava, yer, okyanus-ötesi veya çok modlu gönderilerin düzenlenmesi konusunda güçlü olsalar da, taşımacılığın her iki ucundaki müşterilere hitap etmeleri için diğer lojistik hizmetleri de daha sonra geliştirilmiş olabilir. .

Gönderilerim ne kadar çabuk teslim edilebilir?

Bu, ne kadar çabuk teslim edilmesine İhtiyacınız olduğuna bağlıdır. Hat, SOP'ları sektördeki en katı servis seviyesi anlaşmalarının bazılarına göre tasarlar. Bir masada bir hastanın olup tıbbi bir cihazın 90 dakika içinde teslim edilmesi veya ertesi gün teslim edilmesi gereken pazarlama materyalinin bulunup bulunmadığı, Hat özel ihtiyaçlarınız için bir çözüm oluşturacaktır.

Navlun talebinde kim bulunabilir?

Gönderici, alıcı, fatura veren taraf veya üçüncü taraf lojistik firması bir gönderiye karşı bir navlun talebinde bulunabilir, ancak nakliye başına yalnızca bir talep taşıyıcı tarafından onurlandırılabilir.

Gönderenin faturasının bir kopyasını neden vermem gerekiyor?

NMFC Ürün No. 300110 uyarınca, ürünün değerini kanıtlamak için bir fatura sağlanmalıdır. Bu fatura, yasalarca aksi belirtilmedikçe üçüncü bir tarafa dağıtılmayacaktır.

Teslimden sonra gizli hasarlar tespit edersem ne olur?

Taşıyıcıya gizli hasarları bildirmek alıcının sorumluluğundadır. ve bir Müşteri Hizmetleri Temsilcisi ile görüşün. Gizli hasarlar teslimat tarihinden itibaren 48 saat içinde bildirilmelidir.

Trlog Global Lojistik ILE SORUNSUZ HIZMET

Yüklerinizi Zamanında Teslim Edin.