DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI

Trlog Global Lojistik Lojistik’den Kıtalararası Akılcı Lojistik Çözümler Dünya ticaretinin % 80’inin denizyoluyla gerçekleştiği günümüzde Trlog Global Lojistik Lojistik, tüm dünyada söz sahibi armatörlerle yaptığı anlaşmalar, geniş acente ağı ve sahip olduğu FIATA, ITCO, UTIKAD üyelikleriyle dünya genelinde birçok müşteriye kıtalar arası akılcı lojistik çözümleri üretmektedir.

Dünyanın Her Yerinde Kapıya Teslim, Gümrükleme ve Dağıtım Servisi

Mevcut partnerlik anlaşmaları ve üyesi olduğu HTFN ve Conqueror global acenta ağları sayesinde Trlog Global Lojistik Lojistik dünyanın her yerinde kapıya teslim, gümrükleme ve dağıtım servisi sunabilmektedir.

Trlog Global Lojistik Lojistik aynı zamanda sahip olduğu NVOCC belgesi ile Amerika Birleşik Devletleri bağlantılı deniz taşıma faaliyetlerine son kapı teslimler de dahil olmak üzere başka lisanslı bir firmaya ihtiyaç duymadan kendi taşıma senedini basabilmekte ve navlun kontrat anlaşmaları yapmaktadır.

Denizde Üstün Hizmet ve Maliyet Avantajları Trlog Global Lojistik Lojistik’de Trlog Global Lojistik Lojistik müşterilerin ürünlerinin taşınması sırasında her türlü kombinasyon olanaklarını planlayarak, konteyner bazında FCL ve LCL taşımalarını gerçekleştirdiği gibi, kara-deniz, deniz-hava, deniz-demiryolu gibi intermodal seçenekleriyle en ideal çözümü sağlamaktadır. Limandan limana, limandan kapıya, kapıdan kapıya taşımanın yanında, deniz taşımacılığı çözümleri kapsamında LCL ürünlerin konsolide edilmesi, transit yükleme hizmeti ve cross taşımacılık hizmetlerini de vermektedir. Trlog Global Lojistik Lojistik, tüm dünyada gemi acentalarıyla imzaladığı özel kontratlarla navlun alternatifleri yaratmakta ve maliyet avantajı sağlamaktadır. t

Konteyner Çeşitleri ve Flexi Tank

20′ Konteyner

40′ Konteyner

40′ High Cube Konteyner

20′ Open Top Konteyner

Sefer başına iki şoför uygulaması mevcuttur. Küçük hacimli araçlar ile tek müşterinin zaman hassasiyeti olan ürünlerinin taşındığı servis türüdür.

40′ Open Top Konteyner

20′ Flat Rack Konteyner

40′ Flat Rack Konteyner

20′ Reefer Konteyner

ISO Tank

Flexi Tank

Diğer Konteyner Çeşitleri

Flexi Tank, box konteynerlerin tank konteyner gibi kullanılmasını sağlayan konteyner tipi olup, yükleme ve boşaltmalarda zaman ve maliyet tasarrufu sağlamaktadır. Sıvı bitkisel yağlar, konsantre meyve suyu ve yanıcı özelliği olmayan sıvı kimyasalların taşınmasında kullanılan Ekol flexi tankları, 24,000 litrelik taşıma kapasitesine sahiptir. Ekol, klasik varil ve ISO tank konteyner yüklemelerine alternatif olan flexi tank taşımaları sayesinde, bir seferde daha fazla ürünü daha uygun maliyetle ve daha sağlıklı bir ortamda dökme yük olarak müşterilere ulaştırmaktadır. Flexi tanklar tek kullanımlık olduğundan, yıkama ve depolama gibi maliyetler de ortadan kalkmaktadır.

Trlog Global Lojistik ILE SORUNSUZ HIZMET

Yüklerinizi Zamanında Teslim Edin.