ÇALIŞTIĞIMIZ SEKTÖRLER

 • Tekstil

  Trlog Global Lojistik perakende ve tekstil sektörününde kolili ve askılı taşımacılığı paketleme Yurtiçi ve Uluslararası depolama hizmetleriyle müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

  Geniş Bilgi İçin
 • Otomotiv

  Trlog Global Lojistik, ürün ve üretim teknolojilerinde meydana gelen değişiklikler çerçevesinde değişim yaşayan otomotiv sektörünün ihtiyaç duyduğu lojistik altyapısını sürekli geliştirmektedir.

  Geniş Bilgi İçin
 • Endüstri

  Trlog Global Lojistik, müşterilerinin endüstriyel üretkenliklerini sürdürülebilir bir biçimde artırmalarına yardımcı olmak adına sanayi ve altyapı alanındaki iş ortaklarına hizmet vermektedir.

  Geniş Bilgi İçin
 • E-Ticaret

  e-Ticaret operasyonun gizli kahramanı entegre lojistik hizmetleri ile Trlog Global Lojistik, sipariş verilen ürünün ve sipariş miktarının doğru zamanda, doğru şekilde, doğru kişiye eksiksiz ve kusursuz şekilde gönderimini gerçekleştirmektedir..

  Geniş Bilgi İçin
 • Sağlık

  Trlog Global Lojistik, üretici ve ithalatçı ilaç firmaları, medikal firmaları, ecza depoları ve hastaneler gibi sağlık sektöründeki farklı halkalara etkin ve yaratıcı çözümler geliştirmektedir..Bu süreçte, ürünler ilk noktadan son noktaya kadar taşınmakta ve depolanmaktadır.

  Geniş Bilgi İçin
 • Elektronik

  Elektronik sektöründe hizmet veren lider firmalarla çalışan Trlog Global Lojistik, hizmet kalitesini mevcut ve potansiyel müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda, gelişen teknolojiyle paralel olarak sürekli geliştirmekte ve yenilemektedir..

  Geniş Bilgi İçin

SUNDUĞUMUZ HIZMET BAŞLIKLARI

ÇALIŞTIĞIMIZ ÜLKELER

ÇİN NAKLIYE / Komple ve Parsiyel-2002

Çin hattında Komple taşıma hizmetlerinin yanı sıra düzenli Parsiyel Servis hizmetileri de vermekteyiz. Konusunun uzmanı servis çalışanlarımız , emtialarınızın ana dağıtım noktalarına 1 gün gibi kısa bir sürede, düzenli bilgilendirme sistemi içerisinde, güvenli ulaşımını sağlıyor..

Geniş Bilgi

JAPONYA NAKLIYE / Kople ve Parsiyel Taşıma- 2002

Türkiye-Japonya – Japonya Türkiye lojistik ve Nakliye hattında taşınacak tüm ithalat ve ihracat yüklerinizi hasarsız ve tam vaktinde adrese ulaştırabilecek kapasite ve niteliktedir. Yaş ve kuru sebze-meyve nakliyatından iş makinalarına, soğuk hava zincirinin korunması zaruri olan sevkiyatlardan kimyasal maddelere kadar her nitelik ve nicelikteki yükü, güvenle tercih edebileceğiniz Japonya denizyolu nakliye hizmetlerimizle taşıyoruz. Lashing dâhil olmak üzere uluslararası nakliyenin en çok tercih edilen seçeneklerinden olan denizyolu parsiyel taşımacılığıyla mal ve ürünlerinizin en ekonomik şekilde taşınmasını sağlamak üzere ekibimizden yardım almanız yeterli.

Geniş Bilgi

ENDONEZYA NAKLIYE / Komple- Parsiyel 2007

Denizyolu ticaretinin küresel anlamda önemli güzergâhlarından olan Endonezya’ya yapacağınız ihracat ve ithal edeceğiniz tüm ürünler için sunduğumuz Lashing hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Türkiye-Endonezya lojistik ve nakliye güzergâhında gerçekleştirilen Endonezya denizyolu taşımacılığı operasyonlarında yükün sabitlenmesiyle hasarsız bir biçimde taşınmasını garantileyen Lashing uygulamalarımız konusunda tecrübeli ekibimizden danışmanlık alabilirsiniz. Firmanıza özel planlanan Endonezya denizyolu nakliye operasyonlarında saha ekibimiz denetimi sıkı tutarak, yükün planlanan biçimde taşındığından emin olur ve bu denetimler sayesinde hasarsız, dakik teslimat yapılması da garanti altına alınmış olur. Ticari kapsamlı her boyut ve nitelikteki yükü sigortalı taşıma konusunda da sizlere en güvenilir hizmetleri veriyor, avantajlı fiyatlara sahip Endonezya parsiyel nakliye hizmetlerimizle bütçeniz için ekonomik çözümler sunuyoruz. CMR uluslararası nakliyat sigortası kapsamında, güvenli ve ekonomik fiyatlı hizmetlerimizle ithalat ve ihracat ürünlerinizin nakliyatıyla ilgili hiçbir sorun yaşanmayacağından emin olabilirsiniz.

Geniş Bilgi

ONLİNE YÜK VE BOŞ ARAÇLAR ÇİZELGESİ

Güncel olan yüklerimizi ve boş araç portföyümüzü buradan takip edebilirsiniz.

TAŞIMA YOLLARIMIZ

Karayolu Taşımacılığı

Uluslararası Komple ve Parsiyel Servis

Denizyolu Taşımacılığı

20 lık 40 lık 40hq Konteyner Nakliyesi

Havayolu Taşımacılığı

Kurye kargo hava konteyner taşımacılığı

GÖRSELLERİMİZ BİZDEN HABERLER

Resim Galerisi

Video Galeri

Liman içi Konteyner Hizmetleri

Hizmetlerimiz Tüm Hizmetlerimiz Trlog Lojistik; genç filosu ile parsiyel ve komple araç taşımacılığı hizmetleri sunuyor. Geniş hizmet ağı, yaygın ve güçlü acentelikleri, operasyonel uzmanlığı, müşteri ve çözüm odaklı hizmet anlayışı ile hızlı, kaliteli ve güvenilir taşımacılık çözümleri geliştiriyor. Tekstilden otomotive, inşaattan perakendeye birçok sektör için özel çözümler sunuyor..

Bizden Haberler

Trlog Global Lojistik ILE SORUNSUZ HIZMET

Yüklerinizi Zamanında Teslim Edin.