SOĞUK ZİNCİR GIDA TAŞIMACILIĞI

Trlog Global Lojistik'de konteynırınızı aldığımız andan kapınıza geldiği andan itibaren yükünüzün durumunu koruma önemini anlıyoruz.

Uzman ekibimizin bilgi ve tecrübesini yüksek kaliteli ekipman envanterimizle birleştirerek kargo için optimum ortamı sunan bir hizmet sunmayı öncelik vermekteyiz.

Reefer konteynerleri, belirtilen sıcaklık ve nemi korumak için tasarlanan yalıtımlı üniteler olup, nakliye süresince yükün optimum koşullarda tutulmasına izin verir. Reefer konteynırları öncelikle, belirtilen atmosfer / sıcaklıkta depolanması gereken bozulabilir malların veya ürünlerin taşınması için kullanılır.Taze meyve ve sebze, et ürünleri ve ilaç ve şekerleme gibi diğer kargolar gibi bozulabilir ürünleri naklettiğimizde, yükünüzün en iyi durumunu korumak için gerekli önlemleri alırız. Bu, ilgili düzenleyici gereklilikleri yerine getirmenizi sağlar ve aynı zamanda yükünüzün varış noktasındaki satış değerini muhafaza etmenizi sağlar

Rekabetçi fiyatlandırma ile özel nakliye çözümleri

İz ve iz izleme ile zamanında uyarılar.

ISF dosyalama ve tam gümrük işlemleri Yerel taşımacılık ve kapıdan kapıya teslim.

Depolama ve depo seçenekleri.

Komple satınalma siparişi yönetimi.

Bizimle iletişime geçmek ve sunabileceğimiz ithalat ve kargo servislerini tartışmak isterseniz, olabilecek herhangi bir sorunuz veya endişeniz ile ilgili olarak bize yazabilir, arayabilir veya fakslayabilirsiniz.

Trlog Global Lojistik ILE SORUNSUZ HIZMET

Yüklerinizi Zamanında Teslim Edin.